Niceboy ION Outdoor Security Camera

ION Outdoor Security Camera; Venkovní bezpečnostní Wi-Fi kamera Niceboy ION Outdoor Security Camera se postará o bezpečí vašich nejbližších i vašeho majetku. Nabídne záznamy ve vysokém Full HD rozlišení nejen ve dne, ale i v noci díky technologii nočního vidění. Detekuje pohyb ... více
Objednací kód: C4-0000000001021
Kód výrobce: outdoor-camera
Výrobce: NONAME
Záruční lhůta: 24 měs.
Dostupnost: na objednávku
Cena bez DPH: 1 239 Kč
Cena s DPH: 1 499 Kč
Porovnání Oblíbené

ION Outdoor Security Camera

Venkovní bezpečnostní Wi-Fi kamera Niceboy ION Outdoor Security Camera se postará o bezpečí vašich nejbližších i vašeho majetku. Nabídne záznamy ve vysokém Full HD rozlišení nejen ve dne, ale i v noci díky technologii nočního vidění. Detekuje pohyb a při narušení odešle notifikaci na mobilní telefon. Navíc je možné díky reproduktoru i mikrofonu komunikovat s kýmkoliv v jejím okolí.

Odolná venkovní kamera s detailním Full HD obrazem
Chytrá bezpečnostní Wi-Fi kamera ION Outdoor Security Camera je schopná snímat obraz ve vysoké kvalitě FullHD (1920x1080p). Díky šířce záběru 85 °se postará o pokrytí velké části prostoru ve svém okolí, takže budete mít situaci kolem domu zcela pod kontrolou. S její odolností si nemusíte dělat starosti, s krytím IP66 odolá jakýmkoliv povětrnostním podmínkám.

S detekcí pohybu vám nic neunikne
Kamera Niceboy ION Outdoor Security Camera je vybavena senzorem pro inteligentní detekci pohybu, takže při narušení spustí záznam a okamžitě vám odešle upozornění na mobilní telefon prostřednictvím aplikace Niceboy ION.

Podpora Google Assistant
S podporou Google Assistant je možné bezpečnostní kameru ovládat hlasem.

Dvě možnosti napájení
Kamera nabízí dvě možnosti napájení: bezdrátově přes napájecí adaptér nebo přímo přes ethernetový kabel.

Odolné provedení IP66
Kamera je odolná vůči nepříznivým povětrnostním podmínkám dle standardu IP66, má tedy zvýšenou odolnost vůči vodě a prachu.

Vše ovládáte v jedné aplikaci Niceboy ION
Ovládání kamery a její nastavení je jednoduché. Stačí si stáhnout bezplatnou aplikaci Niceboy ION, přidat kameru a můžete začít. Její používání je jednoduché a intuitivní a aplikace umí samozřejmě česky. V aplikaci můžete sledovat prostor kolem domu v reálném čase nebo si přehrát záznam. Kromě kamery si do aplikace můžete přidat i ostatní chytrá zařízení značky Niceboy. A zároveň můžete aplikaci a data v ní sdílet s ostatními členy domácnosti.

Přes kameru můžete komunikovat s rodinou i návštěvou
Díky integrovanému mikrofonu i reproduktoru je zajištěna obousměrná komunikace. To znamená, že vy i mimo domov můžete komunikovat s návštěvníky i členy domácnosti. Vše vyřídíte ze svého mobilního telefonu díky mobilní aplikaci Niceboy ION.

Čitelné záznamy i v noci
S kamerou Niceboy ION Outdoor Security Camera jste chráněni nejen ve dne, ale i v noci. Kamera je vybavena pokročilou technologií pro noční vidění s dosvitem až 20 metrů, takže poskytne kvalitní obraz i v absolutní tmě.

Jednoduché ovládání, bezpečná práce s daty
Velkou předností kamery i aplikace Niceboy ION je jednoduché používání. Kameru můžete snadno připojit k internetu bezdrátově prostřednictvím WiFi nebo přes standardní ethernetový kabel. V mobilní aplikaci také snadno a během několika málo minut kameru nastavíte a uvedete do provozu. Záznamy je možné ukládat na paměťovou microSD kartu (s kapacitou max 128 GB), nebo můžete využít placeného cloudového úložiště, kde budou vaše data bezpečně zašifrována a chráněna proti zneužití.

-|CZ|SK|EN
Ostatní
Chytrá domácnost kompatibil Ano