Vogel's TVM 1243, TV rameno se 3 klouby pro obrazovky 19-43", 15 kg

Klíčové vlastnosti: Otočte TV až o 180° díky 40 cm dlouhým ramenům; Bezpečné naklápění až o 15°; Snadné vyrovnání i po instalaci, dodáváno s vodováhou Součástí balení je upínací pásek na kabel; Snadná instalace s aplikací DrillRight™ AR App - vyznačení všech otvorů pro m ... více
Objednací kód: 9870075993
Kód výrobce: TVM 1243
Výrobce: VOGELS
Záruční lhůta: 60 měs.
Dostupnost: na objednávku
Cena bez DPH: 1 870 Kč
Cena s DPH: 2 263 Kč
Porovnání Oblíbené Hledat náhradníka

Klíčové vlastnosti:

 • Otočte TV až o 180° díky 40 cm dlouhým ramenům
 • Bezpečné naklápění až o 15°
 • Snadné vyrovnání i po instalaci, dodáváno s vodováhou
 • Součástí balení je upínací pásek na kabel
 • Snadná instalace s aplikací DrillRight™ AR App - vyznačení všech otvorů pro montáž držáku v požadované poloze TV na stěně
 • Hmoždinky Fischer® DuoPower

  Nástěnné dvojité rameno s náklonem pro TV s úhlopříčkou 19-43 palců
  Maximální pohodlí při sledování z jakéhokoli úhlu v místnosti. To nabízí tento nástěnný držák televizoru QUICK Full-Motion+. Držák lze otočit až o 180°, můžete jej také naklonit až o 15°. Instalace je mimořádně snadná. Televizor bezpečně připevníte na zeď za méně než 30 minut. TVM 1243 je vhodný pro televizory s úhlopříčkou od 19 do 43 palců a hmotností do 15 kg.

  Instalace zabere maximálně 30 minut
  Instalace je velmi snadná díky jedinečnému systému EasyFIX™. Celý proces instalace nástěnného držáku televizoru QUICK Full-Motion+ se skládá z pouhých tří kroků. Televizor můžete bezpečně připevnit na stěnu za max. 30 minut. Je televizor namontován trochu nakřivo? To lze snadno vyřešit. I po instalaci můžete snadno seřídit jeho polohu.

  Společnost Vogel's vám to usnadní
  Váš nástěnný držák televizoru QUICK Full Motion+ je dodáván se všemi potřebnými montážními materiály: vrtací šablonou, šrouby a hmoždinkami Fischer® DuoPower. Součástí balení je také vodováha a stahovací pásky pro pevné a bezpečné svázání kabelů. Naše bezplatná aplikace DrillRight™ AR vám usnadní vyznačení prvního vrtacího otvoru a rychlý průvodce instalací vám ukáže, jak vše nainstalovat krok za krokem. Podrobnou příručku a instalační video si můžete prohlédnout také online.

  Cs držáky Vogel's volíte bezpečnost
  Svůj cenný televizor chcete připevnit bezpečně. To je další dobrý důvod, proč se rozhodnout pro společnost Vogel's. Nástěnné držáky televizorů QUICK Full-Motion+ mají certifikát TÜV a jsou testovány na trojnásobek své maximální nosnosti. Díky tomu splňují nejvyšší bezpečnostní požadavky. Na TV držáky QUICK Full-Motion+ se vztahuje pětiletá záruka.

 • -|CZ|SK|EN
  Rozměry, hmotnost, nosnost
  Nosnost držáku přesná (kg) 15 kg
  Nosnost držáku (kg) do 15kg
  Určení držáku Nástěnný
  Počet monitorů k uchycení 1
  VESA standard
  VESA standard Ano
  Rozměr VESA uchycení 200 x 200 mm
  Montáž na stěnu Ano